محصولات و سیاست های فروش شرکت

سرکار خانم مهندس روحی ، مدیر فروش شرکت امرتات شیمی در خصوص محصولات و سیاست های فروش این شرکت فرمودند :

این شرکت توليد محصولات خود را مطابق با آخرین استانداردهای جهانی به مصرف کنندگان داخلی و خارجی ارائه کرده و سعی در فروش محصولات با قیمت رقابتی نسبت به مشابه خارجی آنها دارد. بخش تحقیق و توسعه این شرکت جهت افزایش کیفیت محصولات تولیدی و افزایش محصولات جدید تلاشی بی وقفه داشته و همزمان با علم و تکنولوژی روز دنیا در حال حرکت مي باشد. همچنین سیاست این دپارتمان تولید برپایه شیمی سبز و سازگاری با محیط زیست است.
این شرکت امیدوار است با اتکا به سرمایه های ارزشمند انسانی و منابع موجود در سازمان، شناختی عمیق از نیازهای عیان و نهان مشتریان نائل شود. لذا باید مجهز شویم و همیشه آماده تا بتوانیم یکی از مهم ترین اهداف این شرکت، حداکثر رضایت مشتریان و ذینفعان، این سرمایه های گرانقدر انسانی را به نحو شایسته، مطلوب و مقبول فراهم سازیم و همواره به خود یادآوری نماییم که این مهم مأموریت اصلی ماست.
محصولات آینده این شرکت شامل تولید مواد مؤثره دارويي (API) ، مواد حد واسط دارویی (Intermediates) ، مواد آلی فلزی، انواع استانداردهای شیمیایی و دارویی و انواع محلول های استاندارد خواهد بود.
کنترل کیفیت محصولات، اساس سیاست این کمپانی بوده و آنالیز محصولات مطابق با آخرین متدهای استاندارد توسط پیشرفته ترین دستگاه های روز دنیا در حال انجام می باشد.
امرتات شیمی افتخار دارد که اولین تولیدکننده حلال های کروماتوگرافی گرید (HPLC) و محلول تک جزئی کارل فیشر بدون پیریدین ( دارای ثبت اختراع با شماره 79217 ) بوده و افزایش محصولات جدید بدون وقفه در این شرکت ادامه دارد.
تا به امروز بیش از 300 واحد شامل شرکت های داروسازی، مراکز تحقیقاتی، آزمایشگاه ها, دانشگاه ها و غیره، مصرف کننده محصولات این شرکت می باشند.


سخنان مدیرعامل شرکت امرتات شیمی

اهداف شرکت از دیدگاه مهندس مرادی


مهندس مرادی ، مدیر عامل شرکت امرتات شیمی در خصوص اهداف شرکت اینچنین فرمودند :

دوستی و برادری خانواده شرکت امرتات شیمی که حاصل همکاری و ایستادگی در مقاطع سخت می باشد در صنعت کشور مثال زدنی است و اینجانب به عنوان مدیر عامل شرکت بر این باور هستم که همدلی و همراهی مهمترین سرمایه شرکت در فراز و نشیب های پیش روی شرکت خواهد بود.
عملکرد شرکت در ساخت مواد خالص و فوق خالص آزمایشگاهی و حلال های آزمایشگاهی تنها نمونه‌ای از موفقیت های پیشین شرکت بوده که مایه افتخار مباهات و غرور همگان است . علی رغم موفقیت های یاد شده مسیر پیش رو مسیری سخت است و حفظ و توسعه این سرمایه کماکان مستلزم تلاش همدلانه و از خودگذشتگی همکاران است. ماموریتی که در پیش روی ما است تعالی هرچه بیشتر شرکت امرتات شیمی و بلند آوازه کردن نام این شرکت در کنار نام بزرگان صنعت دارویی جهان است .
طی مسیر پیش رو، بیش از هر چیز نیازمند همسویی نگاهی آینده‌ نگر و برنامه محور است . اجرای برنامه‌های بلندمدت ، میان مدت و کوتاه مدت در کنار توجه به ارزش‌های انسانی زیربنای دوران پیش روی ما است. ارج نهادن به سخت کوشی و تلاش کارکنان و حفظ و ارتقای سرمایه انسانی و حداکثر رضایت مشتریان از جمله اهداف پیش روی شرکت می باشد.

نمایشگاه صنایع شیمیایی وتجهیزات صنایع شیمیایی و آزمایشگاهی

سومین نمایشگاه بین المللی مواد ، صنایع شیمیایی و تجهیزات آزمایشگاهی سه شنبه 21 آبان ماه در محل نمایشگاههای بین المللی شهر آفتاب تهران آغاز به کار نمود.

شرکت دارویی امرتات شیمی همچون گذشته در این نمایشگاه ، با عرضه توانمندی‌های این شرکت در زمینه تولید مواد موثر دارویی و حلال های فوق خالص به علاقه‌مندان و بازدیدکنندگان ، حضوری فعال دارد.

شرکت داروئی امرتات شیمی در سال 1388 با هدف تولید مواد شیمیایی با خلوص بالا، حلال های کروماتوگرافی و محلول کارل فیشر توسط جمعی از متخصصین صنایع شیمیایی دارویی، تأسیس گردید .
این شرکت توليد محصولات خود را مطابق با آخرین استانداردهای جهانی به مصرف کنندگان داخلی و خارجی ارائه کرده و سعی در فروش محصولات با قیمت رقابتی نسبت به مشابه خارجی آنها دارد. این شرکت مفتخر است که اولین تولیدکننده محلول تک جزئی کارل فیشر بدون پیریدین با شماره ثبت اختراع 79217 و حلال های HPLC گرید از جمله متانول، استونیتریل، هگزان، ایزوپروپانول و غیره بوده است.

در این دوره از نمایشگاه مهندس بوشهری ، مدیر شرکت امرتات شیمی توضیحات فراوانی در خصوص محلول کارل فیشر و فواید این محلول به مخاطبن خود عرضه کردند.

محلول های کارل فیشر برای استفاده در فرآینده تیتراسیون کارل فیشر استفاده میشوند. تیتراسیون کارل فیشر فرآیندی برای تعیین میزان آب درون نمونه است.

با واکنش بالا آب درون نمونه وارد واکنش میشود و با محاسبه میزان واکنش انجام شده، میتوان آب درون نمونه را اندازه گیری کرد.

کاربردهای محلول کارل فیشر

  • استفاده در تیتراسیون
  • استفاده برای سنجش میزان آب نمونه
  • استفاده در دستگاه تیتراسیون کارل فیشر